Test Page

Test Page
09.09.2022
88

4’ lü tek kova yarı otomatik briket makinası yarı otomatik işletim sistemi ile 24 saat çalışma performansı göstermektedir. Özel üretilmiş motoru sayesinde yüksek ve seri üretim özelliğine sahiptir. Parke makinası, yarı otomatik briket makinası gibi farklı otomasyon özelliklerine sahip modellerimiz bulunmaktadır.

4’ lü tek kova yarı otomatik briket / parke makinası 5 cm – 25 cm aralığında yüksekliğine sahip beton parke, briket, bordür, hazır beton ve asmolen ürünleri üretmektedir. Her gün 8 saatlik bir çalışma ile 4000 adet briket, 300 m² parke taşı üretimi yapabilmektedir. Dörtlü tek kova yarı otomatik briket – parke makinası modelimizin kapasite ve teknik özellik bilgilerini sayfamızda görebilirsiniz.

Parke – Briket Makinası Tesisi Kurulumu ve Ürün Kullanım Tavsiyelerimiz

4’ lü tek kova yarı otomatik briket makinaları anahtar teslim olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu özel makinalar için kurutma ve ürün dinlendirme odaları dışında başka ekipmana ihtiyaç yoktur. Kurulum tesisi için beton zemin toplam tesis metrekaresinin yaklaşık 1/3 oranına ihtiyaç duyulmaktadır. Dinlendirme odaları, kurutma ve stok sahası uzman ekiplerimizin tavsiyesidir. Ürün kurulum şeması için sayfamızı ziyaret edebilir, şema üzerinden ürün ekleme veya çıkarma işlemi yapabilirsiniz.

 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
 
Ürün Galerisi

AGB Makina 4’ lü Tek Kova Yarı Otomatik Briket – Parke Makinası

AGB Makine firması olarak sektör ihtiyaçlarına uygun tasarımlı makine çeşitleri ile hizmet veriyoruz. Parke briket makinaları ihtiyaca göre tasarlanmış ve birçok kapasiteye sahip donanımlarla üretilmektedir. Beton, asmolen baca taşları, hazır beton, bordür çeşitleri, briket, parke gibi çalışmalarda uzun süreli sorunsuz kullanabileceğiniz makinaları hizmetinize sunuyoruz.

Briket – Parke Makinası Özellikleri – Kendi Tesisinizi Oluşturun

Parke briket makinaları sistemlerimiz yüksek kapasite ve üretim konusunda seri üretim imkanı sunar. Robotik sistemli makinalarımız çözüm odaklı felsefesi ile çalışmaktadır. Bu sayede farklı sektör ihtiyaçlarını en doğru ve kalıcı çözümler sunulur.

 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

Bize Sorabilirsiniz

AGB Makine firmamız mükemmel kalitede üretim sağlayarak kalite arttırmaya yardımcıdır. Tüm makine kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklar ve bu konuda 2 yıl tedarik parça garantisi sunar. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan, alanında uzman olarak çalışan ekiplerimiz tecrübe ve bilgi birikimleriyle hammadde birleşimi yaparak dayanıklı, sağlam ve kaliteli ürünler üretilmektedir.

Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan makine kurulumları yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
AGB Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?