Endüstriyel Elektrikli Süpürge Modelleri 2023

Endüstriyel Elektrikli Süpürge Modelleri 2023
20.11.2022
2.289

Endüstriyel Elektrikli Süpürge Özellikleri

Endüstriyel elektrikli süpürge ve çeşitlerini detaylıca inceleyeceğiniz sitemizde aşağıdaki soruların da cevaplarını kolaylıkla alacaksınız. Ayrıca sitemizde bulunan koltuk yıkama ve halı yıkama makinelerinin fiyatlarını da bulabilirsiniz. 

Endüstriyel Süpürge

Endüstriyel Süpürge

Endüstriyel elektrikli süpürge  araması yapanlar ve koltuk/halı yıkama işi yapmak isteyenler için tüm detayları ürün kategorimizde bulabilirsiniz. Endüstriyel temizlikte birçok Endüstriyel elektrikli süpürge  modeliyle karşılaşabilirsiniz. Bu modeller arasında ayrı ayrı koltuk yıkama makinesi ve halı yıkama makinesi satın alabileceğiniz gibi tek bir ürün olan Endüstriyel elektrikli süpürge de satın alabilirsiniz.

Burada ihtiyacınıza göre ürün satın almanız gerekmektedir. Ancak Endüstriyel elektrikli süpürge  satın almanız her zaman kazançlı olmanızı sağlayacaktır.

Endüstriyel temizlik makineleri tarafından piyasaya sunulan Endüstriyel elektrikli süpürge modelleriyle sizler de her zamankinden daha fazla kazançlı olabilirsiniz. AVM, Belediye, Hastane, Okul, Sanayi ve daha pek çok toplu alanda ihtiyaç duyulan endüstriyel elektrikli süpürge modellerini markamız bünyesinde bulabilir ve de deneyimleyebilirsiniz.

Endüstriyel Elektrikli Süpürge Fiyatları

Endüstriyel elektrikli süpürge fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Hali koltuk yikama makinasi fiyatlarına etki eden faktörler şunlardır:

  • Voltaj : Endüstriyel elektrikli süpürge neredeyse tamamı 200 Volt ile çalışır. Özellikle evlerde endüstriyel elektrikli süpürge  hizmeti için 200 Volt tercih edilmektedir.

Ancak sanayi tipi alanlarda da hali koltuk yikama makinasi ihtiyaç olabilmektedir.

Dolayısıyla da 200 Volt üzeri enerjiye sahip endüstriyel elektrikli süpürge  ürünleri tercih edilebilir. Bu da endüstriyel elektrikli süpürge konusunda fiyat farklılığını açıklamaktadır.

  • Makinanın Ağırlığı:  Endüstriyel elektrikli süpürge ağırlığı yıkama işini yapanlar veya yapmayı düşünenlerin üzerinde en çok durduğu değerlerden biridir.

Çünkü  endüstriyel elektrikli süpürge ağırlığının fazla olması yerinde koltuk ve halı yıkama işi yapanlar için büyük bir sorun olabilir. Bundan dolayı da herhangi bir endüstriyel elektrikli süpürge satın alırken makine ağırlığı dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

  • Makinanın Boyutları :  Endüstriyel elektrikli süpürge boyutları yerinde koltuk ve halı yıkama hizmeti verenler için önemli bir diğer faktördür. Makinaların çok büyük boyutlarda olması taşınabilirliğini olumsuz etkilemektedir. Bu da endüstriyel elektrikli süpürge modeli ne olursa olsun taşınabilmesini zorlaştırmaktadır.

Ayrıca çok küçük ya da çok büyük bir makinayla temizlik yapmak dışarıdan bakıldığında olumsuz bir izlenim bırakabilir. Bu açıdan endüstriyel temizlik makineleri firması olarak ürünlerimizde standartlara önem veriyoruz. Bizi tercih ederek satın alacağınız ürünlerimizden yüksek memnuniyet sağlayacağınıza eminiz.

Tüm bunların haricinde endüstriyel elektrikli süpürge kullanılan parça ve işçilik fiyatlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Endüstriyel Süpürge

Endüstriyel Süpürge

Ayrıca ihtiyaç halinde yedek parça alımlarında da bu durum söz konusudur. Yani yapacağınız ödeme satın alacağınız hizmete bağlı olarak artacak veya azalacaktır.

TMP endüstriyel temizlik makineleri firması olarak sektörümüzün en iyileri arasında yer alıyor ve müşterilerimizin memnuniyetlerini düşünerek fiyat politikası oluşturduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

TMP endüstriyel temizlik makineleri; AVM’den hastaneye, hastaneden okula, okuldan markete kadar aklınıza gelebilecek her yerde  endüstriyel elektrikli süpürge modelleriyle hizmet vermekte ve de bunu tüm kalitesiyle sürdürmektedir.

Kampanyalı Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Elektrikli süpürge hangisi daha iyi?
 

Firmamız bünyesinde bulunan endüstriyel elektrikli süpürgelerinin her biri üstün kaliteyle üretilmiş olup; aranan tüm özelliklere sahiptir. Burada net bir yanıt vermemiz mümkün değildir. Çünkü her ürünün hitap ettiği alan farklılık göstermektedir.

 
En iyi elektrikli süpürge kaç watt olmalı?
 

1.600 ve 2.000 Watt gücündeki endüstriyel elektrikli süpürge modellerinin çekim gücü; piyasada bulunan diğer modellere göre daha iyidir.

 
Motor gücü mü emiş gücü mü?
 

Endüstriyel elektrikli süpürgelerinin kalitesi çekim gücünden belli olmaktadır. Çekim gücü iyi olan bir elektrikli süpürgenin motor gücü de iyi demektir.

 
Elektrikli süpürge çok elektrik yakar mı?
 

Endüstriyel elektrikli süpürge modellerimiz; segmentinin en iyisidir. Bu yüzden fazla fatura ödeme konusunda herhangi bir endişe duymayarak, güvenle ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

 
Elektrikli süpürge saat kaçta çalıştırılmalı?
 

Endüstriyel elektirik süpürgeleri, büyük bataryalara sahip olduğu için 5-6 saate kadar kullanılabilmektedir. Ancak bu durum ürün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen ürün satın aldığınız ürünümüzün kullanma kılavuzunu okuyunuz.

 
Elektrikli süpürge neden az çeker?
 

Endüstriyel elektrik süpürgesi modeli ne olursa olsun; bakım ve temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi halde ürünün çekim gücü azalacak ve istenmeyen arızalar ortaya çıkacaktır.

 
Garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

 
Neden sizi tercih etmeliyim?
 

TMP makine; güvenilir temizlik makinesi satışı yapan firmalar arasında yer almaktadır. Bundan dolayı da bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Bize Sorabilirsiniz

TMP Makine firmamız mükemmel kalitede üretim sağlayarak kalite arttırmaya yardımcıdır. Tüm makine kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklar ve bu konuda 2 yıl tedarik parça garantisi sunar. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan, alanında uzman olarak çalışan ekiplerimiz tecrübe ve bilgi birikimleriyle hammadde birleşimi yaparak dayanıklı, sağlam ve kaliteli ürünler üretilmektedir. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan endüstiriyel elektirikli süpürge yapılmaktadır. Her sektörün ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilir, endüstiriyel elektirikli süpürge modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, endüstiriyel elektirikli süpürge kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Araç Koltuk Yıkama Makinesi Modelleri ve 2023 Fiyatları |