Sanayi Tipi Otomatik Halı Yıkama Makinesi Fiyatları 2023

Sanayi Tipi Otomatik Halı Yıkama Makinesi Fiyatları 2023
20.11.2022
2.638

Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

Sanayi tipi hali yıkama makinesi ve çeşitlerini detaylıca inceleyeceğiniz sitemizde aşağıdaki soruların da cevaplarını kolaylıkla alacaksınız. Ayrıca sitemizde bulunan sanayi tipi hali yikama makinesi fiyatlarını da bulabilirsiniz. Sanayi tipi hali yikama makinesi araması yapanlar ve koltuk/halı yıkama işi yapmak isteyenler için tüm detayları ürün kategorimizde bulabilirsiniz. Endüstriyel temizlikte birçok sanayi tipi hali yikama makinesi modeliyle karşılaşabilirsiniz.

Bu modeller arasında ayrı ayrı koltuk yıkama makinesi ve halı yıkama makinesi satın alabileceğiniz gibi tek bir ürün olan  sanayi tipi hali yikama makinesi de satın alabilirsiniz. Burada ihtiyacınıza göre ürün satın almanız gerekmektedir. Ancak sanayi tipi hali yikama makinesi satın almanız her zaman kazançlı olmanızı sağlayacaktır. TMP endüstriyel temizlik makineleri tarafından piyasaya sunulan  sanayi tipi hali yikama makinesi modelleriyle sizler de her zamankinden daha fazla kazançlı olabilirsiniz.

AVM, Belediye, Hastane, Okul, Sanayi ve daha pek çok toplu alanda ihtiyaç duyulan sanayi tipi hali yikama makinesi modellerini markamız bünyesinde bulabilir ve de deneyimleyebilirsiniz.  

Sanayi tipi hali yikama makinesi fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Sanayi tipi hali yikama makinesi fiyatlarına etki eden faktörler ve avantajlar şunlardır:

  • Voltaj :  Sanayi tipi hali yikama makinesi neredeyse tamamı 200 Volt üzerinde çalışır. Özellikle evlerde koltuk ve halı yıkama hizmeti için 200 Volt tercih edilmektedir. Ancak sanayi tipi alanlarda da  sanayi tipi hali yikama makinesi ihtiyaç olabilmektedir.

     Dolayısıyla da 200 Volt üzeri enerjiye sahip sanayi tipi hali yikama makinesi ürünleri tercih edilebilir. Bu  da sanayi tipi halı yıkama makinası fiyatları konusunda fiyat farklılığını açıklamaktadır.

  • Makinanın Ağırlığı:  Sanayi tipi hali yikama makinesi ağırlığı yıkama işini yapanlar veya yapmayı düşünenlerin üzerinde en çok durduğu değerlerden biridir.

Çünkü  sanayi tipi hali yikama makinesi ağırlığının fazla olması yerinde koltuk ve halı yıkama işi yapanlar için büyük bir sorun olabilir. Bundan dolayı da herhangi bir  sanayi tipi hali yikama makinesi satın alırken makine ağırlığı dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

  • Makinanın Boyutları :  Sanayi tipi halı yıkama makinesi boyutları yerinde sanayi tipi hali yikama makinesi  hizmeti verenler için önemli bir diğer faktördür. Makinaların çok büyük boyutlarda olması taşınabilirliğini olumsuz etkilemektedir.
  • Bu da hali koltuk yikama makinasi modeli ne olursa olsun taşınabilmesini zorlaştırmaktadır. Ayrıca çok küçük ya da çok büyük bir makinayla temizlik yapmak dışarıdan bakıldığında olumsuz bir izlenim bırakabilir. Bu açıdan TMP endüstriyel temizlik makineleri firması olarak ürünlerimizde standartlara önem veriyoruz. Bizi tercih ederek satın alacağınız ürünlerimizden yüksek memnuniyet sağlayacağınıza eminiz.

 Sanayi Tipi Hali Yıkama Makinesi Fiyatları

Tüm bunların haricinde sanayi tipi hali yikama makinesi kullanılan parça ve işçilik fiyatlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ihtiyaç halinde yedek parça alımlarında da bu durum söz konusudur. Yani yapacağınız ödeme satın alacağınız hizmete bağlı olarak artacak veya azalacaktır.

TMP endüstriyel temizlik makineleri firması olarak sektörümüzün en iyileri arasında yer alıyor ve müşterilerimizin memnuniyetlerini düşünerek fiyat politikası oluşturduğumuzu bilmenizi istiyoruz. TMP endüstriyel temizlik makineleri; AVM’den hastaneye, hastaneden okula, okuldan markete kadar aklınıza gelebilecek her yerde  sanayi tipi halı yıkama makinesi modelleriyle hizmet vermekte ve de bunu tüm kalitesiyle sürdürmektedir.

Kampanyalı Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Koltuk ve halı yıkama makinesin siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Makinenin garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

 
Yedek parçaya ihtiyacım olursa kolayca temin edebilir miyim?
 

Evet. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünlerin yedek parçalarını kolayca temin edebilirsiniz.

 
Neden TMP Endüstriyel Makinaları şirketini tercih etmeliyim?
 

Hem bütçenize hem de ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunuyoruz. Bu yüzden de bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

 
Makine kurulumunu kendim yapabilir miyim?
 

Elbette yapabilirsiniz. Ancak bu konuda çalışanlarımız destek olacaktır.

 
Halı yıkama makinası hangi deterjan kullanılmalı?
 

Markamız bünyesinde bulunan her sanayi tipi otomatik halı yıkama makinası modelinde deterjanlar güvenle kullanılmaktadır. Sadece ürünlerimizin kullanma kılavuzlarında yer alan talimatlara dikkat etmeniz gerekiyor. Sizlere bunun haricinde bir öneride bulunmamız mümkün değildir.

 
Kaç metrekare halı makinede yıkanır?
 

Markamızı tercih ederek satın aldığınız otomatik halı yıkama makinesi ürünümüzle her boyuttaki halıları kolayca yıkayabilirsiniz.

 
Halı yıkama makinesi ile stor perde yıkanır mı?
 

Elbette halı yıkama makineleri ile store perdeler yıkanabilir. Ancak bunu önermemekteyiz.

 
En iyi halı yıkama nasıl yapılır?
 

Halı yıkamada en iyi sonucu elde etmek için kullandığınız otomatik halı yıkama makinası modelinin kaliteli olması gerekmektedir. Firmamızdan satın alacağınız sanayi tipi halı yıkama makinelerini güvenle kullanabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

TMP profesyonel halı yıkama makinesi modelleri ile zorlu koltuk yüzeyleri derinlemesine hijyenik olarak temizlenmektedir. Hali yikama makinesi modelleri, hijyenik yıkama yaparak geleneksel halı yıkama yöntemlerini geride bırakmaktadır. Bu yüzden modern çağımıza uygun şekilde profesyonel koltuk temizleme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Hayatınızı bir nebze de olsa kolaylaştıracak olan otomatik halı yıkama modellerimiz arasından birini tercih ederek ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan koltuk yıkma makinesi kurulumları yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

 
 
Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Yer Silme Makinasi Modelleri |