Oto Koltuk Yıkama Makinası Modelleri ve Fiyatları 2023

Oto Koltuk Yıkama Makinası Modelleri ve Fiyatları 2023
20.11.2022
2.651

ELİTE SİLENT Oto Koltuk Yikama Makinasi

ELİTE SİLENT oto koltuk yikama makinasi modelimiz araç koltuk yüzeylerinde profosyonel temizliğin yapılması için tasarlanmış rulo fırçalı 50 Lt kapasiteli kompakt bir makine olup halı yıkama amacıyla da kullanılabilmektedir.

santoemma-elite-silent-fircali-sistem-hali-ve-koltuk-yikama-makinasi-5 (1)

Santoemma Elite Silent Fırçalı Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Oto koltuk yüzeyine fırça temasının direkt kullanıcılar tarafından belirlenebildiği rulo fırçası sayesinde koltuk yüzeylerini derinlemesine temizlemektedir. Oto koltuk yikama makinasi modelimiz 50 cm fırça genişliğine sahiptir.

Oto koltuk yikama makinasi ELİTE SİLENT; oto koltuk yikama makinasi esnasında kullanılacak olan su miktarının ayarlanmasını sağlamaktadır. Spreyleme yöntemi de bulunan koltuk yıkama makinesi ürünümüzün; suyu zemine veya koltuğa verdiğinden yıkama sonunda mevcut alanın çok kısa sürede kurumasını sağlamaktadır. ELİTE SİLENT oto koltuk yikama makinasi  diğer özellikleriyse şu şekilde:

Teknik Özellikler

AĞIRLIK

55 Kg

ÖLÇÜLER

500*860*950 mm

GÜÇ KAYNAĞI

220 Volt

SABRINA FOAM Oto Koltuk Yikama Makinasi

SABRINA FOAM oto koltuk yikama makinasi  temizliği yapılan koltuk yüzeylerinin kısa sürede kurumasını sağlamaktadır.

santoemma-sabrina-foam-kuru-kopuk-hali-ve-koltuk-yikama-makinasi

Santoemma Sabrina Foam kuru köpük halı ve koltuk yıkama Makinası

Temizliği yapılacak olan koltuk yüzeylerine özel olarak yoğun köpük uygulayan oto koltuk yikama makinasi;  fırçalı el aparatı ile köpüğü koltuk yüzeyine dağıtır. SABRINA FOAM oto koltuk yikama makinasi, kesinlikle yoğun köpüğü araç koltuk kumaşlarının derinliklerine nüfuz etmez. Bu yönden sektörün en ilgi kören oto koltuk yikama makinasi modelleri arasında yer almaktadır. SABRINA FOAM oto koltuk yikama makinasi diğer özellikleriyse şu şekilde:

Teknik Özellikler

AĞIRLIK

35 Kg

ÖLÇÜLER

320*550*860 mm

TMP modelleri ile zorlu koltuk yüzeyleri derinlemesine hijyenik olarak temizlenmektedir. Koltuk oto yıkama makinesi modelleri, hijyenik yıkama yaparak geleneksel oto koltuk yıkama yöntemlerini geride bırakmaktadır. Bu yüzden modern çağımıza uygun şekilde profesyonel koltuk temizleme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. 

Hayatınızı bir nebze de olsa kolaylaştıracak olan oto koltuk yıkama makinesi modellerimiz arasından birini tercih ederek araçlarınızın döşeme ve koltuklarını gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi kullanıcılarına birçok avantajlar sağlamaktadır.

TMP endüstriyel makineler arasında yer alan oto koltuk yikama makinasi modelleri, sektörlere göre de temizliğe dair tüm profesyonellikleri sunmaktadır. Sektörünüz ne olursa olsun güvenle kullanabileceğiniz oto koltuk yikama makinasi modellerimizi uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz.

Koltuk Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oto koltuk yikama makinasi ürünlerimiz arasında tercihinizi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat ederek ihtiyacınız olan oto koltuk yikama makinasi modelini satın alabilirsiniz.

  • Oto koltuk yikama makinasi vakum gücü,
  • Oto koltuk yikama makinasi tank hacmi,
  • Oto koltuk yikama makinasi sulu ve kuru sistem yıkama özelliği,

Bunun yanında ayrıca seçeceğiniz oto koltuk yikama makinasi  makinesinin yedek parça temininin kolay bulunabilmesi de çok önemli bir detaydır. TMP endüstriyel temizlik makineleri firmamızda böyle bir endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. Tüm oto koltuk yikama makinasi  modellerimizin orijinal parçası bulunmakta ve de gerekli olan teknik destek sağlanmaktadır.

Oto Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatları 2022

TMP endüstriyel temizlik makineleri firmasında oto koltuk yikama makinasi  makinelerini 2022 fiyat listeleri güncel olarak sunulmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünler uygun fiyat garantisiyle sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bu konunda sektörde gerekli olan fiyat araştırmalarını yapan firmamız; müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik gerekli politikaları oluşturmaktadır.

Koltuk yıkama makinesi fiyatları konusunda olabildiğince müşteri odaklı davranmaya çalışıyoruz. Unutmayın oto koltuk yikama makinasi  her sektörde ihtiyaç olan bir teknolojidir. Aradığınız her türlü koltuk yıkama makinesi modelini firmamız bünyesinde bulabilirisiniz.

TMP endüstriyel temizlik makineleri uzman ekip personelleriyle ihtiyaç duyduğunuz oto koltuk yikama makinasi hakkında sizlere detaylı bilgi verecektir.

Kampanyalı Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Makineyi her araç tipinde kullanabilir miyim?
 

Evet. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

 
Araba koltuk kirleri nasıl temizlenir?
 

Araç koltuk kirlerini temizlemek sanılan aksine çok kolaydır. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey koltuk oto yıkama makinesidir. Satın alacağınız koltuk oto yıkama makinası sayesinde kiri, çamuru kolayca temizleyebilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan koltuk oto yıkama makinesi modeli hangisi buna karar vermelisiniz.

 
Araç içi döşeme nasıl temizlenir?
 

Oto koltuk yıkama makinesi aksesuarları sayesinde kolayca araç içi döşemesini temizleyebilirsiniz. Koltuk oto yıkama makinesi kullanma kılavuzunu okumanız ve talimatları uygulamanız yeterli olacaktır.

 
Araba koltuk kaç saatte kurur?
 

Koltuk oto yıkama makinası ile temizlenen araç içleri yaklaşık olarak 4 ila 6 saat arasında kurumaktadır.

 
Araç içi hangi bezle silinir?
 

Araç içi döşeme ve koltuk temizliğinde bez kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Çünkü bez, kirin ve çamurun daha çok yayılmasına neden olabilmektedir.

 
Yedek parçaya ihtiyacım olursa kolayca temin edebilir miyim?
 

Evet. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünlerin yedek parçalarını kolayca temin edebilirsiniz.

 
Ödeme koşullarınız nelerdir?
 

Firmamız ürün fiyatlandırması konusunda müşterilerini düşünürken bunu ödeme şartlarıyla da yapmaktadır. Detaylı bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçiniz.

 
Neden TMP Endüstriyel Makinaları şirketini tercih etmeliyim?
 

TMP Endüstriyel Makinaları şirketi olarak güvenilir firmaların arasında yer almamızın yanı sıra ayrıca müşteri memnuniyeti için çalışan nadir firmalar arasında da yer alıyoruz. Bu açıdan her herhangi bir endişe duymadan bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Bize Sorabilirsiniz

TMP oto koltuk yıkama makinası modelleri ile zorlu koltuk yüzeyleri derinlemesine hijyenik olarak temizlenmektedir. Oto koltuk yikama makinasi  modelleri, hijyenik yıkama yaparak geleneksel koltuk yıkama yöntemlerini geride bırakmaktadır. Bu yüzden modern çağımıza uygun şekilde profesyonel koltuk temizleme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Hayatınızı bir nebze de olsa kolaylaştıracak olan oto koltuk yikama makinasi  modellerimiz arasından birini tercih ederek ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan koltuk yıkma makinesi kurulumları yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Halı Yıkama Makinesi Fiyatları ve Modelleri |