Hali ve Koltuk Yikama Makinesi Modelleri ve Fiyatlari 2023

Hali ve Koltuk Yikama Makinesi Modelleri ve Fiyatlari 2023
19.11.2022
1.335

Hali ve Koltuk Yikama Makinesi Modelleri

Hali koltuk ve yikama makinesi ve çeşitlerini detaylıca inceleyeceğiniz sitemizde aşağıdaki soruların da cevaplarını kolaylıkla alacaksınız. Ayrıca sitemizde bulunan temizleme makinelerinin fiyatlarını da bulabilirsiniz.  Hali koltuk yikama makinasi araması yapanlar ve koltuk/halı yıkama işi yapmak isteyenler için tüm detayları ürün kategorimizde bulabilirsiniz. TMP endüstriyel temizlik makineleri tarafından piyasaya sunulan hali ve koltuk yikama makinesi modelleriyle sizler de her zamankinden daha fazla kazançlı olacaksınız. Hali Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatları Hali ve koltuk yikama makinesi fiyatlarımız, ürünlerin teknik özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Hali ve koltuk yikama makinesi fiyatlarına etki eden bazı faktörler ve avantajlar şunlardır:

 • Voltaj : Hali ve koltuk yikama makinesi neredeyse tamamı 200 Volt ile çalışır. Özellikle evlerde koltuk ve halı yıkama hizmeti için 200 Volt tercih edilmektedir. Ancak sanayi tipi alanlarda da hali ve koltuk yikama makinesi ihtiyaç olabilmektedir. Dolayısıyla da 200 Volt üzeri enerjiye sahip hali ve koltuk yikama makinesi ürünleri tercih edilebilir. Bu da hali koltuk yikama makinasi fiyatlari konusunda fiyat farklılığını açıklamaktadır.
 • Makinanın Ağırlığı: Hali koltuk yikama makinesi ağırlığı yıkama işini yapanlar veya yapmayı düşünenlerin üzerinde en çok durduğu değerlerden biridir.

Çünkü hali ve  koltuk yikama makinrsi ağırlığının fazla olması yerinde koltuk ve halı yıkama işi yapanlar için büyük bir sorun olabilir. Bundan dolayı da herhangi bir yikama makinesi satın alırken makine ağırlığı dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

 • Makinanın Boyutları : Hali ve koltuk yikama makinasi boyutları yerinde koltuk ve halı yıkama hizmeti verenler için önemli bir diğer faktördür. Makinaların çok büyük boyutlarda olması taşınabilirliğini olumsuz etkilemektedir. Bu da hali ve koltuk yikama makinesi modeli ne olursa olsun taşınabilmesini zorlaştırmaktadır. Ayrıca çok küçük ya da çok büyük bir makinayla temizlik yapmak dışarıdan bakıldığında olumsuz bir izlenim bırakabilir. Bu açıdan TMP endüstriyel temizlik makineleri firması olarak ürünlerimizde standartlara önem veriyoruz. Bizi tercih ederek satın alacağınız ürünlerimizden yüksek memnuniyet sağlayacağınıza eminiz.

Hali ve Koltuk Yikama Makinesi Fiyatları

Tüm bunların haricinde hali ve koltuk yikama makinesi fiyatları kullanılan parça ve işçilik fiyatlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ihtiyaç halinde yedek parça alımlarında da bu durum söz konusudur. Yani yapacağınız ödeme satın alacağınız hizmete bağlı olarak artacak veya azalacaktır. TMP endüstriyel temizlik makineleri firması olarak sektörümüzün en iyileri arasında yer alıyor ve müşterilerimizin memnuniyetlerini düşünerek fiyat politikası oluşturduğumuzu bilmenizi istiyoruz. TMP endüstriyel temizlik makineleri; AVM’den hastaneye, hastaneden okula, okuldan markete kadar aklınıza gelebilecek her yerde hali ve koltuk yikama makinesi modelleriyle hizmet vermekte ve de bunu tüm kalitesiyle sürdürmektedir.

Kampanyalı Ürünler

Santoemma Elite Silent Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Santoemma Elite Silent Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Santoemma Sharon Brush Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Santoemma Sharon Brush Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

 
Aqua-Mac Hy 77.25 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Aqua-Mac Hy 77.25 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Ürün Özellikleri
 • Hızlı Üretim Kabiliyeti
 • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
 • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
 • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
  Santoemma Charis One Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

  Santoemma Charis One Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

Bize Sorabilirsiniz TMP Makine firmamız mükemmel kalitede üretim sağlayarak kalite arttırmaya yardımcıdır. Tüm makine kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklar ve bu konuda 2 yıl tedarik parça garantisi sunar. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan, alanında uzman olarak çalışan ekiplerimiz tecrübe ve bilgi birikimleriyle hammadde birleşimi yaparak dayanıklı, sağlam ve kaliteli ürünler üretilmektedir. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan hali ve koltuk yikama makinesi yapılmaktadır. Her sektörün ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilir, hali ve koltuk yikama makinesi modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Buharlı Temizleyici | Buharlı Temizleyici Modelleri |