Profesyonel Koltuk Yıkama Makinesi Modelleri 2023

Profesyonel Koltuk Yıkama Makinesi Modelleri 2023
20.11.2022
2.339

 SİLENT Profesyonel Koltuk Yıkama Makinesi

SİLENT profesyonel koltuk yikama makinesi modelimiz koltuk yüzeylerinde profosyonel temizliğin yapılması için tasarlanmış rulo fırçalı 50 Lt kapasiteli kompakt bir makine olup halı yıkama amacıyla da kullanılabilmektedir. Koltuk yüzeyine fırça temasının direkt kullanıcılar tarafından belirlenebildiği rulo fırçası sayesinde koltuk yüzeylerini derinlemesine temizlemektedir.

Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Profesyonel koltuk yikama makinesi modelimiz 50 cm fırça genişliğine sahiptir. Profesyonel koltuk yikama makinesi  SİLENT; koltuk yıkama esnasında kullanılacak olan su miktarının ayarlanmasını sağlamaktadır.

Spreyleme yöntemi de bulunan koltuk yıkama makinesi ürünümüzün; suyu zemine veya koltuğa verdiğinden yıkama sonunda mevcut alanın çok kısa sürede kurumasını sağlamaktadır. Profesyonel koltuk yikama makinesi diğer özellikleriyse şu şekilde:

Teknik Özellikler

AĞIRLIK

55 Kg

ÖLÇÜLER

500*860*950 mm

GÜÇ KAYNAĞI

220 Volt

SABRINA FOAM Profesyonel Koltuk Yıkama Makinesi

SABRINA FOAM profesyonel koltuk yikama makinesi temizliği yapılan koltuk yüzeylerinin kısa sürede kurumasını sağlamaktadır. Temizliği yapılacak olan koltuk yüzeylerine özel olarak yoğun köpük uygulayan profesyonel koltuk yikama makinesi;  fırçalı el aparatı ile köpüğü koltuk yüzeyine dağıtır.

Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

SABRINA FOAM profesyonel koltuk yikama makinesi, kesinlikle yoğun köpüğü koltuk kumaşlarının derinliklerine nüfuz etmez. Bu yönden sektörün en ilgi kören profesyonel koltuk yikama makinesi modelleri arasında yer almaktadır. SABRINA FOAM profesyonel koltuk yikama makinesi diğer özellikleriyse şu şekilde:

Teknik Özellikler

AĞIRLIK

35 Kg

ÖLÇÜLER

320*550*860 mm

TMP profesyonel koltuk yikama makinesi modelleri ile zorlu koltuk yüzeyleri derinlemesine hijyenik olarak temizlenmektedir.

Profesyonel koltuk yikama makinesi modelleri, hijyenik yıkama yaparak geleneksel profesyonel koltuk yikama makinesi yöntemlerini geride bırakmaktadır. Bu yüzden modern çağımıza uygun şekilde profesyonel koltuk temizleme yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

 Hayatınızı bir nebze de olsa kolaylaştıracak olan profesyonel koltuk yikama makinesi modellerimiz arasından birini tercih ederek ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi kullanıcılarına birçok avantajlar sağlamaktadır.

TMP endüstriyel makineler arasında yer alan profesyonel koltuk yikama makinesi modelleri, sektörlere göre de temizliğe dair tüm profesyonellikleri sunmaktadır.

Sektörünüz ne olursa olsun güvenle kullanabileceğiniz profesyonel koltuk yikama makinesi modellerimizi uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz.

Koltuk Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk yıkama makinesi ürünlerimiz arasında tercihinizi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat ederek ihtiyacınız olan profesyonel koltuk yikama makinesi modelini satın alabilirsiniz.

  • Koltuk yıkama makinesi vakum gücü,
  • Koltuk yıkama makinesi tank hacmi,
  • Koltuk yikama makinesi sulu ve kuru sistem yıkama özelliği,

Bunun yanında ayrıca seçeceğiniz profesyonel koltuk yikama makinesi makinesinin yedek parça temininin kolay bulunabilmesi de çok önemli bir detaydır.

TMP endüstriyel temizlik makineleri firmamızda böyle bir endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. Tüm profesyonel koltuk yikama makinesi modellerimizin orijinal parçası bulunmakta ve de gerekli olan teknik destek sağlanmaktadır.

Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatları 2022

TMP endüstriyel temizlik makineleri firmasında profesyonel koltuk yikama makinesi makinelerini 2022 fiyat listeleri güncel olarak sunulmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünler uygun fiyat garantisiyle sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Bu konunda sektörde gerekli olan fiyat araştırmalarını yapan firmamız; müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik gerekli politikaları oluşturmaktadır. Profesyonel koltuk yikama makinesi fiyatları konusunda olabildiğince müşteri odaklı davranmaya çalışıyoruz.

Unutmayın profesyonel koltuk yikama makinesi her sektörde ihtiyaç olan bir teknolojidir. Aradığınız her türlü profesyonel koltuk yikama makinesi modelini firmamız bünyesinde bulabilirisiniz. TMP endüstriyel temizlik makineleri uzman ekip personelleriyle ihtiyaç duyduğunuz profesyonel koltuk yikama makinesi hakkında sizlere detaylı bilgi verecektir.

Kampanyalı Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Koltuk ve halı yıkama makinesin siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Buharlı koltuk yıkama zararlı mı?
 

Buharlı koltuk yıkama makinelerinin en büyük avantajı; diğer koltuk yıkama türlerine göre herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan temizleyebilmesidir. Bu açıdan koltuk yıkama makinesi modelleri arasından buharlı koltuk yıkama makinası tercih edilmelidir.

 
Koltuk yıkama makinesine hangi deterjan kullanılır?
 

Koltuk yıkama makinesi modeli ne olursa olsun mutlaka kullanım kılavuzu okunmalı ve önerilen deterjan tipleri tercih edilmelidir. Ayrıca temizliği yapılacak olan koltuk kumaşına göre de deterjan tercihi yapılmalıdır. Aksi durumda koltuk yüzeyi zarar görebilir.

 
Koltuk yıkama kaç saat sürüyor?
 

Koltuk yıkama işlemleri genelde 1,5 saat ile 2 saat arası sürmektedir. Burada temizliği yapılacak olan oturma grubunun veya sandalyenin sayısını bilmek gerekiyor.

 
Buharlı Temizlik gerçekten hijyenik mi?
 

Buharlı temizlik olmak üzere standart koltuk yıkama makineleri; yapılan temizliğin daha hijyenik olması maksadıyla üretilmiştir.

 
Koltuk yıkama sağlıklı mı?
 

Koltuk yıkama makineleri; koltuk yüzeyine zarar vermeden hijyenik temizliği sağlamak için üretilmiştir. Burada yapılan temizliğin daha hijyenik olması için sağlığa zararlı kimyasal içermeyen deterjanların kullanılması gerekmektedir.

 
Makinenin garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

Bize Sorabilirsiniz

TMP profesyonel koltuk yikama makinesi modelleri ile zorlu koltuk yüzeyleri derinlemesine hijyenik olarak temizlenmektedir. Profesyonel koltuk yikama makinesi modelleri, hijyenik yıkama yaparak geleneksel koltuk yıkama yöntemlerini geride bırakmaktadır. Bu yüzden modern çağımıza uygun şekilde profesyonel koltuk temizleme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Hayatınızı bir nebze de olsa kolaylaştıracak olan profesyonel koltuk yıkama makinesi modellerimiz arasından birini tercih ederek ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan koltuk yıkma makinesi kurulumları yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Yıkama Makinası | Yikama Makinasi Fiyatları 2023 |