Buharlı Temizlik Makinası Modelleri ve Fiyatları 2023

Buharlı Temizlik Makinası Modelleri ve Fiyatları 2023
07.11.2022
1.730

Buharlı Temizlik Makineleri Nedir?

Buharli temizlik makinasi, yüksek sıcaklık ayarı sayesinde buhar püskürtülerek yapılan dezenfekte ve temizleme aleti olarak karşımıza çıkmaktadır. Buharlı temizlik işlemleri esnasında kullanılan buhar, kirli alanları temizleyerek tüm kiri ortamdan uzaklaştırır. Evler, işyerleri, fabrikalar, hastaneler ve benzeri birçok mekanda buharli temizlik makinasi modeli kullanılmaktadır.

Tüm bunların yanında sanayiye de hitap eden buharli temizlik makinasi modelleri; gün geçtikçe çeşitlenmekte ve farklı donanımlar kazanmaktadır. TMP markamız güvencesi ile yaşam alanlarınız için buharli temizlik makinasi ürünlerimizi tedarik edebilirsiniz.

Buharli Temizlik Makinasi Kullanımı

Buharli temizlik makinasi kullanıcıları bu makinelerin kullanımının rahatlığı hakkında memnuniyetlerini birçok kez dile getirmiştir. Buharli temizlik makinasi modelleri, birçok alanda sterilizasyon ve dezenfekte çalışmalarında kullanılmaktadır. Bu da müşteri memnuniyetinin sağlanması desteklemiştir. Buharli temizlik makinasi modelleri, kullanımı oldukça pratik ve konforlu olan aletlerdir.

Tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan buharli temizlik makinasi modellerinin buhar temizliği oldukça başarılıdır. Halı ve koltuk yıkama sektörleri başta olmak üzere yapılan buharlı yıkama aletleri bugün herkes tarafından yoğun ilgi görmektedir. Herhangi bir deterjan ve kimyasal madde kullanılmadan derinlemesine temizlik yapan buharli temizlik makinasi modellerimiz herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. TMP buharli temizlik makinasi ile temizleyebileceğiniz alanlar;

 • Zemin döşeme çeşitleri,
 • Halılar,
 •  Kilimler,
 • Koltuklar,
 • Kanepeler,
 • Yorgan,
 • Yastık,
 • Yataklar,
 • Cam yüzeyler
 • Cam ürünleri,
 • Tuvalet
 • Klozet,
 • Banyo,
 • Otomobil,
 • Otobüs,
 •  Metrobüs vb. tüm alanlarda bulunan tüm objelerin temizliğini buharli temizlik makinasi ile yapabilirsiniz.

TMP buharli temizlik makinasi ile sudan başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan temizliğin ve hijyenin tadını çıkarmanız mümkündür. Buharli temizlik makinasi modellerimiz, su buharının gücünü kullanarak birçok farklı yüzeyde derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Buharli Temizlik Makinasi Özellikleri

Buharli temizlik makinasi modellerinin en güzel avantajı herhangi bir deterjana ve kimyasala ihtiyaç duymadan kolay temizlik yapmasıdır. Buharli temizlik makinasi modellerimizin en önemli özelliği alerji hastalığına karşı etkili bir yöntem olmasıdır. Kimyasal ve deterjan kullanımı yapılmadığı için sağlıklı temizleme yöntemleri arasında yer alan ürünümüz oldukça kullanışlıdır.

Buharli Temizlik Makinasi Modelleri

Yeni nesil temizleme aracı olarak bilinen buharlı temizlik makinası modellerinin kullanımı oldukça basittir. Tüm kirli yüzeylerde derinlemesine temizlik yapmasını sağlayan ürünlerimiz, zor lekeler karşısında etkili temizleme gücünü sunmaktadır. TMP buharli temizlik makinasi kategorisinde tüm ihtiyacınızı karşılayacak makinemiz bulunmaktadır.

Tpa Diamant 4 Buharlı Temizlik Makinası

Buharli Temizlik Makinasi

Tpa diamant 4 buharlı temizlik makinası, sağlık veya gıda gibi hijyenin ön planda olduğu sektörlerde özellikle hastane, mutfak, muayenehane vb. alanlarda kullanılmaktadır. Oldukça ilgi Tpa diamant 4 buharlı temizlik makinası modeline TMP’de ulaşmanız mümkündür. TMP makinanın en beğenilen buharli temizlik makinasi olan Tpa diamant 4 buharlı temizlik makinası, üçlü vakumun tüm avantajlarını bir araya getirerek etkili temizlik sağlıyor. Buharli temizlik makinasi olarak bilinen bu ürün; deterjansız, 140 dereceye varan buhar üretimi ile temizlik ve hijyenin sağlanmasında kullanılır. Buharli temizlik makinasi modeli sadece buharla çalışılabileceği gibi, ayrıca kaynar su veya buhar-kaynar su beraber püskürtülebilmektedir. Püskürtülecek buhar miktarı, buharli temizlik makinasi üzerinden ayarlanabilir. Kullanım alanı 50 ila 500 m2 olan buharli temizlik makinasi modelimizin güç kaynağı sadece 220 volttur.

Teknik Özellikler
TEMİZ SU KAPASİTESİ

4 Lt

ÇIKIŞ BASINCI

Buhar : 4.5 Bar / Su : 1.5 Bar

BUHAR ÇIKIŞ SICAKLIĞI

140-150 C

ISITMA SÜRESİ

8 Dakika

ÖLÇÜLER

555*1050*375 mm

KABLO UZUNLUĞU

4 Mt.

AĞIRLIK

5 Kg Buharlı temizlik makinesi kategorilerimizi inceleyebilirsiniz:

Kampanyalı Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
 • Hızlı Üretim Kabiliyeti
 • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
 • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
 • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
 

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Makinenin garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

 
Yedek parçaya ihtiyacım olursa kolayca temin edebilir miyim?
 

Evet. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünlerin yedek parçalarını kolayca temin edebilirsiniz.

 
Neden TMP Endüstriyel Makinaları şirketini tercih etmeliyim?
 

Hem bütçenize hem de ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunuyoruz. Bu yüzden de bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

TMP Makine firmamız mükemmel kalitede üretim sağlayarak kalite arttırmaya yardımcıdır. Tüm makine kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklar ve bu konuda 2 yıl tedarik parça garantisi sunar. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan, alanında uzman olarak çalışan ekiplerimiz tecrübe ve bilgi birikimleriyle hammadde birleşimi yaparak dayanıklı, sağlam ve kaliteli ürünler üretilmektedir. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan Buharli Temizlik Makinasi yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli buharlı temizlik makinaları kurulum çalışmaları ve buharlı temizlik makinası fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin. TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Koltuk Yıkama Makinası Fiyatları ve Modelleri 2023 |