Koltuk Yıkama Makinası Fiyatı 2023

Koltuk Yıkama Makinası Fiyatı 2023
09.11.2022
1.584

Santoemma Sharon Brush Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Santoemma Sharon Brush fırçalı sistem halı koltuk yıkama makinası halı ve çeşitli sert zeminlerde profosyonel temizliğin yapılması maksadıyla tasarlanmış olup kompakt bir makinadır. Özellikle koltuk temizleme amacıyla kullanılan Santoemma Sharon Brush fırçalı sistem halı koltuk yıkama makinası; koltuk yıkama makinası fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

Kendiliğinden otomatik ayarlama yapabilen rulo fırçası sayesinde koltuk yüzeylerini derinlemesine temizlemektedir.

Koltuk başlığı ile özelikle sandalyelerin ve koltukların zor yerlerini temizleyebilen Santoemma Sharon Brush fırçalı sistem halı koltuk yıkama makinası; sağlam yapısı sayesinde bireysel müşteriler tarafından kolaylıkla kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

KULLANIM ALANI

10 – 300 m²

TEMİZ SU KAPASİTESİ

12 L

ATIK SU KAPASİTESİ

12 Lt

TEMİZLEME GENİŞLİĞİ

270 mm

VAKUM MOTOR GÜCÜ

1000 Watt

FIRÇA MOTOR GÜCÜ

90 Watt

ÖLÇÜLER

290*780*900 mm

GÜÇ KAYNAĞI

220 Volt

Tmb Extract A 58.3 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Koltuk yıkama makinası fiyatı ile dikkat çeken bir diğer ürünümüz; Tmb Extract A 58.3 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası 2200 Watt güçlü paslanmaz çelik gövde yapısıyla her türlü koltuk yüzeyinin temizliğinde kullanılabilmektedir.

Tmb Extract A 58.3 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası özellikle koltuk yıkama makinası fiyatı ile büyük beğeni toplamış bir üründür. Gerek çift motorlu yapısı, gerekse yüksek kapasitesi sayesinde sağlamlığını ortaya koymakta ve kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

KULLANIM ALANI

50 – 500 m²

TEMİZ SU KAPASİTESİ

25 Lt

ATIK SU KAPASİTESİ

77 Lt

AĞIRLIK

22 Kg

ÖLÇÜLER

700*950*530 mm Kampanyalı Ürünler

1. Santoemma Elite Silent Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Santoemma Elite Silent Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

2. Tmb Extract A 58.3 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Tmb Extract A 58.3 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

3. Aqua-Mac Hy 77.25 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Aqua-Mac Hy 77.25 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat

Koltuk Yıkama Makinası Fiyatı

Koltuk takımı satın aldığınızdan itibaren koltuk yıkama makinesine ihtiyaç duymanız söz konudur. Çünkü günümüzde üretimi yapılan birçok oturma grubunun kumaşı, geleneksel temizliğe uygun değildir. Yani daha hassas koltuk temizleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu da Koltuk yıkama makinalarına olan ihtiyacın ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Elbette koltuk yıkama makinası fiyatı konusunda birçok soru işaretinin ortaya çıkmasına da neden olmaktadır. Bundan dolayı da birazdan sizlere koltuk yıkama makinası fiyatı konusunda detaylardan bahsedeceğiz.

Ama öncelikle koltuk yıkama makinası sahibi olmak neden bu denli önemli ona bakalım. Son dönemlerde üretilen koltuk yıkama makinaları, her türlü koltuğun derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır.

Koltuk yıkama makinaları, hem ince kumaşlı koltuk takımlarını hem de kalın kumaşlı koltuk takımlarının yıkanabilmesi için geliştirilmiştir. Bundan dolayı da koltuk yıkama makinaları ve koltuk yıkama makinası fiyatı markadan markaya değişmekte olup sürekli gelişme sağlamaktadır. İşyerlerinin koltuklarının temizliğini yapmak için gerekli güce sahip olan koltuk yıkama makinaları evlerde de temizlik yapabilmek için gerekli olan tüm donanıma sahiptir.

Bu bağlamda koltuk yıkama makinaları ve koltuk yıkama makinası fiyatları, günlük temizlik ihtiyacını karşılayabilmektedir. TMP Makina’da aradığınız kriterlere uygun koltuk yıkama makinası fiyatı ve koltuk yıkama makinası modellerini inceleyebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Makineleri ve Koltuk Yıkama Makinası Fiyatı

Koltuk yıkama makinelerinin kullanılış amacı koltuk takımı başta olmak üzere oturma gruplarının üzerinde biriken kir, toz ve lekeleri kolayca temizlemektir.

Koltuk temizliğinde geleneksel yöntemlerin yeterli gelmediği zamanlarda derinlemesine temizliğin yapılabilmesi için koltuk yıkama makinesi kullanılmaktadır. Koltuk yıkama makineleri, günümüzde değişen ihtiyaçlara yönelik geliştirilmektedir. Bu gelişmeler sonucunda da farklı türde makineler ve koltuk yıkama makinası fiyatı üretilmektedir.

Koltuk yıkama makinası fiyatı çeşitlerini anlamak amacıyla türlerinden bahsedecek olursak; sanayi tipi endüstriyel koltuk yıkama makinası fiyatı ve ev tipi koltuk yıkama makinası fiyatı olmak üzere iki ana grupta inceleme yapabileceğimizi söyleyebiliriz. Koltukların evlerde kolayca temizlenmesi için üretilen ev tipi koltuk yıkama makineleri ıslak ve kuru halı yıkama makineleri olarak ikiye ayrılmaktadır.

Islak koltuk yıkama makineleri buharlı temizleme özelliği sayesinde evlerde sıklıkla kullanılan koltuk yıkama makinelerdir. Bu koltuk yıkama makinelerinin çalışma şekli tamamen koltuk kumaşı üzerine su bırakmak ve kirli suyu emme şeklindedir. Ev dışında koltuk yıkama firmaları tarafından kullanılan koltuk yıkama makineleri ise sanayi tipi koltuk yıkama makinesi olarak tasarlanmıştır.

Sanayi tipi, endüstriyel koltuk yıkama makineleri; koltuk yıkama fabrikaları için özel olarak tasarlanan makinalar olup; koltuk yıkama makinası fiyatı standart koltuk yıkama makinası fiyatına göre daha pahalıdır.

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Makinenin garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

 
Yedek parçaya ihtiyacım olursa kolayca temin edebilir miyim?
 

Evet. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünlerin yedek parçalarını kolayca temin edebilirsiniz.

 
Neden TMP Endüstriyel Makinaları şirketini tercih etmeliyim?
 

Hem bütçenize hem de ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunuyoruz. Bu yüzden de bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Buharli Temizlik Makinasi

Bize Sorabilirsiniz

Bizi tercih eden kullanıcılarımızın oldukça memnun kaldığı  koltuk yıkama makinası fiyatları ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli temizliğin adresi TMP endüstriyel temizlik makinaları firmasıdır.

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi |