Halı Koltuk Yıkama Makinası Modelleri 2023

Halı Koltuk Yıkama Makinası Modelleri 2023
06.11.2022
1.679

Halı Koltuk Yıkama Makinası Özellikleri

Hali koltuk yikama makinasi ve çeşitlerini detaylıca inceleyeceğiniz sitemizde aşağıdaki soruların da cevaplarını kolaylıkla alacaksınız. Ayrıca sitemizde bulunan koltuk yıkama ve halı yıkama makinelerinin fiyatlarını da bulabilirsiniz.

Hali koltuk yikama makinasi araması yapanlar ve koltuk/halı yıkama işi yapmak isteyenler için tüm detayları ürün kategorimizde bulabilirsiniz. Endüstriyel temizlikte birçok  hali koltuk yikama makinasi modeliyle karşılaşabilirsiniz. Bu modeller arasında ayrı ayrı koltuk yıkama makinesi ve halı yıkama makinesi satın alabileceğiniz gibi tek bir ürün olan halı koltuk yıkama makinası da satın alabilirsiniz. Burada ihtiyacınıza göre ürün satın almanız gerekmektedir. Ancak  hali koltuk yikama makinasi satın almanız her zaman kazançlı olmanızı sağlayacaktır.

TMP endüstriyel temizlik makineleri tarafından piyasaya sunulan halı koltuk yikama makinasi modelleriyle sizler de her zamankinden daha fazla kazançlı olabilirsiniz. AVM, Belediye, Hastane, Okul, Sanayi ve daha pek çok toplu alanda ihtiyaç duyulan hali koltuk yikama makinasi modellerini markamız bünyesinde bulabilir ve de deneyimleyebilirsiniz.

Halı Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatları

Halı koltuk yıkama makinesi fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Halı koltuk yıkama makinası fiyatlarına etki eden faktörler ve avantajlar şunlardır:

Voltaj : Hali koltuk yikama makinasi neredeyse tamamı 200 Volt ile çalışır. Özellikle evlerde koltuk ve halı yıkama hizmeti için 200 Volt tercih edilmektedir. Ancak sanayi tipi alanlarda da hali koltuk yikama makinasi ihtiyaç olabilmektedir. Dolayısıyla da 200 Volt üzeri enerjiye sahip hali koltuk yikama makinasi ürünleri tercih edilebilir. Bu da hali koltuk yikama makinasi fiyatlari konusunda fiyat farklılığını açıklamaktadır.

Makinanın Ağırlığı: Hali koltuk yikama makinasi ağırlığı yıkama işini yapanlar veya yapmayı düşünenlerin üzerinde en çok durduğu değerlerden biridir. Çünkü hali koltuk yikama makinasi ağırlığının fazla olması yerinde koltuk ve halı yıkama işi yapanlar için büyük bir sorun olabilir. Bundan dolayı da herhangi bir yikama makinasi satın alırken makine ağırlığı dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

Makinanın Boyutları : Hali koltuk yikama makinasi boyutları yerinde koltuk ve halı yıkama hizmeti verenler için önemli bir diğer faktördür. Makinaların çok büyük boyutlarda olması taşınabilirliğini olumsuz etkilemektedir. Bu da hali koltuk yikama makinasi modeli ne olursa olsun taşınabilmesini zorlaştırmaktadır. Ayrıca çok küçük ya da çok büyük bir makinayla temizlik yapmak dışarıdan bakıldığında olumsuz bir izlenim bırakabilir. Bu açıdan TMP endüstriyel temizlik makineleri firması olarak ürünlerimizde standartlara önem veriyoruz. Bizi tercih ederek satın alacağınız ürünlerimizden yüksek memnuniyet sağlayacağınıza eminiz.

Hali Koltuk Yıkama Makinası Fiyatları

Tüm bunların haricinde halı koltuk yıkama makinesi fiyatları kullanılan parça ve işçilik fiyatlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ihtiyaç halinde yedek parça alımlarında da bu durum söz konusudur.

Yani yapacağınız ödeme satın alacağınız hizmete bağlı olarak artacak veya azalacaktır. TMP endüstriyel temizlik makineleri firması olarak sektörümüzün en iyileri arasında yer alıyor ve müşterilerimizin memnuniyetlerini düşünerek fiyat politikası oluşturduğumuzu bilmenizi istiyoruz. TMP endüstriyel temizlik makineleri; AVM’den hastaneye, hastaneden okula, okuldan markete kadar aklınıza gelebilecek her yerde halı koltuk yıkama makinası modelleriyle hizmet vermekte ve de bunu tüm kalitesiyle sürdürmektedir.  

Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan koltuk ve halı yıkama makinesi yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 7/24 Teknik Destek Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin. TMP Makina olarak, halı koltuk yıkama makinası kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Diğer Ürün Kategorileri

 
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
 

TMP Makine firmamız mükemmel kalitede üretim sağlayarak kalite arttırmaya yardımcıdır. Tüm makine kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklar ve bu konuda 2 yıl tedarik parça garantisi sunar. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan, alanında uzman olarak çalışan ekiplerimiz tecrübe ve bilgi birikimleriyle hammadde birleşimi yaparak dayanıklı, sağlam ve kaliteli ürünler üretilmektedir. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan koltuk ve halı yıkama makinesi yapılmaktadır. Her sektörün ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilir, koltuk ve halı yıkama makinesi  modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak koltuk ve halı yıkama makinesi  kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Halı Yıkama Süpürgesi Modelleri ve Fiyatları 2023 |