Koltuk Yıkama Makinası Fiyatları ve Modelleri 2023

Koltuk Yıkama Makinası Fiyatları ve Modelleri 2023
02.11.2022
3.262

ELİTE SİLENT Koltuk Yıkama Makinesi

ELİTE SİLENT koltuk yıkama makina modelimiz koltuk yüzeylerinde profosyonel temizliğin yapılması için tasarlanmış rulo fırçalı 50 Lt kapasiteli kompakt bir makine olup halı yıkama amacıyla da kullanılabilmektedir.

Koltuk yüzeyine fırça temasının direkt kullanıcılar tarafından belirlenebildiği rulo fırçası sayesinde koltuk yüzeylerini derinlemesine temizlemektedir. Koltuk yıkama makinesi modelimiz 50 cm fırça genişliğine sahiptir.

Koltuk yikama makinasi ELİTE SİLENT; koltuk yıkama esnasında kullanılacak olan su miktarının ayarlanmasını sağlamaktadır. Spreyleme yöntemi de bulunan koltuk yıkama makinesi ürünümüzün; suyu zemine veya koltuğa verdiğinden yıkama sonunda mevcut alanın çok kısa sürede kurumasını sağlamaktadır.

ELİTE SİLENT koltuk yıkama makinesinin diğer özellikleriyse şu şekilde:

Teknik Özellikler

AĞIRLIK

55 kg

ÖLÇÜLER

500 * 860 * 950 mm

GÜÇ KAYNAĞI

220 volt

SABRINA FOAM Koltuk Yıkama Makinesi

SABRINA FOAM koltuk yıkama makinesi temizliği yapılan koltuk yüzeylerinin kısa sürede kurumasını sağlamaktadır.

Temizliği yapılacak olan koltuk yüzeylerine özel olarak yoğun köpük uygulayan koltuk yıkama makinesi; fırçalı el aparatı ile köpüğü koltuk yüzeyine dağıtır.

SABRINA FOAM koltuk yıkama makinesi, kesinlikle yoğun köpüğü koltuk kumaşlarının derinliklerine nüfuz etmez. Bu yönden sektörün en ilgi kören koltuk yıkama makinesi modelleri arasında yer almaktadır.

SABRINA FOAM koltuk yıkama makinesinin diğer özellikleriyse şu şekilde:

Teknik Özellikler

AĞIRLIK

35 kg

ÖLÇÜLER

320 * 550 * 860 mm

TMP koltuk yikama makinasi modelleri ile zorlu koltuk yüzeyleri derinlemesine hijyenik olarak temizlenmektedir.

Koltuk yıkama makinesi modelleri, hijyenik yıkama yaparak geleneksel koltuk yıkama yöntemlerini geride bırakmaktadır. Bu yüzden modern çağımıza uygun şekilde profesyonel koltuk temizleme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Hayatınızı bir nebze de olsa kolaylaştıracak olan koltuk yıkama makinesi modellerimiz arasından birini tercih ederek ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizin hepsi kullanıcılarına birçok avantajlar sağlamaktadır. TMP endüstriyel makineler arasında yer alan koltuk yikama makinasi modelleri, sektörlere göre de temizliğe dair tüm profesyonellikleri sunmaktadır.

Sektörünüz ne olursa olsun güvenle kullanabileceğiniz koltuk yıkama makinesi modellerimizi uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz.

Koltuk Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk yıkama makinesi ürünlerimiz arasında tercihinizi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat ederek ihtiyacınız olan koltuk yikama makinasi modelini satın alabilirsiniz.

  • Koltuk yıkma makinesi vakum gücü,
  • Koltuk yıkama makinesi tank hacmi,
  • Koltuk yikama makinesi sulu ve kuru sistem yıkama özelliği,

Bunun yanında ayrıca seçeceğiniz koltuk yıkama makinesinin yedek parça temininin kolay bulunabilmesi de çok önemli bir detaydır. TMP endüstriyel temizlik makineleri firmamızda böyle bir endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. Tüm koltuk yıkama makinesi modellerimizin orijinal parçası bulunmakta ve de gerekli olan teknik destek sağlanmaktadır.

Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatları 2022

TMP endüstriyel temizlik makineleri firmasında koltuk yıkama makinelerini 2022 fiyat listeleri güncel olarak sunulmaktadır.

 Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünler uygun fiyat garantisiyle sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bu konunda sektörde gerekli olan fiyat araştırmalarını yapan firmamız; müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik gerekli politikaları oluşturmaktadır. Koltuk yıkama makinesi fiyatları konusunda olabildiğince müşteri odaklı davranmaya çalışıyoruz.

Unutmayın koltuk yıkama makinesi her sektörde ihtiyaç olan bir teknolojidir. Aradığınız her türlü koltuk yıkama makinesi modelini firmamız bünyesinde bulabilirisiniz.

TMP endüstriyel temizlik makineleri uzman ekip personelleriyle ihtiyaç duyduğunuz koltuk yıkama makineleri hakkında sizlere detaylı bilgi verecektir.

 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat

 

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

 
Koltuk yıkama makinesi kaç watt olmalı?
 

Koltuk yıkama makinesi watt değeri 800 W üzeri olmalıdır.

 
Koltuk yıkama makinesi alırken nelere dikkat edilmeli?
 

Koltuk yıkama modellerini araştırırken öncelikli olarak kaliteli ve güvenilir temizlik makinesi satışı yapan şirketleri değerlendirmeli daha sonrada daha evvel koltuk yıkama makinası alan kişilerin deneyimlerini dinlemelisiniz.

 
Koltuk yıkama işlemi kaç saat sürer?
 

Koltuk yıkama süresi, takımın içeriğine ve koltuk yıkama makinesinin hız düzeyine bağlı olarak değişmektedir.

 
Koltuk yıkama suyuna ne konur?
 

Tercih ettiğiniz koltuk yıkama makinası kılavuzunda yer verilen talimatlar doğrultusunda kullanacağınız deterjana karar verebilirsiniz.

 
Koltuk yıkama makinesi ile halı yıkanır mı?
 

Her temizlik makinesinin sistemi farklıdır. Bu açıdan koltuk yıkama makinası olarak üretilşen bir makinanın halı yıkama makinesi olarak kullanılmaması gerekmektedir.

temlerini tercih edebilirsiniz. Hayatınızı bir nebze de olsa kolaylaştıracak olan TMP koltuk yıkama makinesi modelleri arasından birini tercih ederek ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan koltuk yıkma makinesi kurulumları yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Oto Koltuk Yıkama Makinası Modelleri ve Fiyatları 2023 |