Yer Silme Makinasi Modelleri

Yer Silme Makinasi Modelleri
20.11.2022
1.624

Yer silme makinasi modellerimiz ön kısımlarından kimyasallı olan sıvıyı zemine vererek sert zemini fırçalar ve yüzeydeki kirleri yok eder. Bu sayede geniş alanların zeminlerini hijyenik olarak temizler. Yer Silme Makinasi Her geniş alan yer silme makinasi ile temmizlenme gereksinimi duymaktadır.

Yer silme makinasi sanayi alanları, alışveriş merkezleri, hastaneler veya küçük ofislerde rahatlıkla kullanılabilir.

Yer Silme Makinasi Fiyatları

Özellikle sert yerlerin temizliğinde tercih edilen zemin silme makinasi fiyatları açısından oldukça ekonomiktir. Yer silme makinasi modellerimizin fiyatlar haricinde pek çok avantajları bulunmaktadır. Yer silme makinasi modellerimi ile tüm yüzey temizliğini pratik bir kullanım kolaylığı içinde zaman tasarrufu yaparak da temizleyebilirsiniz.

Yer silme makinasi modellerimiz; parlak ve uzun süreli temizlik görünümü sağlayarak sistem yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilmektedir.   Yer silme makinasi modellerimize baktığınızda; elektrikli, binicili ve akülü makine modellerinin bulunduğunu görebilirsiniz. İhtiyacınız olan en uygun yer silme makinasi seçimi için detaylı ürün bilgilerimize göz atabilirsiniz.

  Elektrikli Yer Silme Makinasi

  Yer yüzeyi farketmeksizin tüm yüzey modellerine uygun yer silme makineleri büyük ve küçük işletmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Geniş yüzeylerde pratik temizlik imkanı sunan yer silme makinasi modellerimiz oldukça kullanışlıdır. Yer silme makinasi pratik ve kolay kullanım imkanı sağladığı için herkes tarafından kullanılabilmektedir. Yer silme makinasi ile dışarıdan temizlik şirketi ihtiyacınız kalmayacak.

Gün içerisinde yoğun sirkülasyon sebebi ile oluşan toz ve kir zeminlere yapışarak mikroorganizma oluşumuna neden olmaktadır. Bu açıdan da  işletmenizi tercih eden müşterilerinizin, çalışanlarınızın ve sizlerin sağlığını olumsuz yönde etkileyen zararlı bakterilerin ürememesi için yer silme makinasi kullanımı önem taşır.

Hem sağlığınız hem de işletmenizin her zaman temiz kalması için yer silme makinasi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Binicili Yer Silme Makinasi

Binicili yer silme makinasi konforlu ve pratik uygulama seçeneği sunmaktadır. Yüksek performansı ve harika dizaynı yer silme makinasi modelini her alanda kullanıma uygun hale getirmektedir. Çevre dostu yer silme makinasi modellerimiz detaylı ve hijyenik temizlikten ödün vermeden su, deterjan ve enerji tasarrufu sağlar.       Sanayi, hastaneler, AVM, okullar gibi büyük işletmelerin temizliği çok önemlidir.

Metrekare büyüklüğü arttıkça yer temizliğinin detaylıca yapılması çok zordur. Yani alan genişledikçe temizlik zorlaşır ve zemin temizlik makineleri ihtiyaçları doğmaktadır.

İşte tam da burada sizlere firmamızın profesyonel yer silme makinasi seçeneklerini sunuyoruz. İhtiyacınız olan yer silme makinasi modellerimiz firmamız bünyesinde mevcuttur.

Yer Silme Makinasi Nasıl Çalışır?

Yüzey temizliğinde üstün başarı sağlayan yer silme makinasi modellerimiz fırçalama aparatları ile zemini fırçalayarak her köşede detaylı temizlik yapmaktadır. Yer silme makinasi arka kısmında bulunan yüksek vakum aparatı sayesinde zeminde kalan kiri suyu vakumlayarak kirli su haznesine doldurmaktadır. Bu sayede de kısa sürede zemin temizliği yaparak zamandan tasarruf yapmanıza imkan sağlar.  

Kampanyalı Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
 

 

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

Bize Sorabilirsiniz

TMP Makine firmamız mükemmel kalitede üretim sağlayarak kalite arttırmaya yardımcıdır. Yer silme makinasi kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklar ve bu konuda 2 yıl tedarik parça garantisi sunar. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan, alanında uzman olarak çalışan ekiplerimiz tecrübe ve bilgi birikimleriyle hammadde birleşimi yaparak dayanıklı, sağlam ve kaliteli ürünler üretilmektedir. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan yer silme makinasi  yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, yer silme makinasi kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Buharlı Temizlik Makinesi Fiyatları & Buharlı Temizleyiciler 2023 |