Yıkama Makinası Fiyatları 2023

Yıkama Makinası Fiyatları 2023
20.11.2022
1.502

Yıkama makineleri ile tüm yüzey temizliğini konforlu ve pratik kullanım kolaylığı içinde zaman tasarrufu yaparak temizleyebilirsiniz. Parlak ve uzun süreli temizlik görünümü sağlayan makinelerimiz kaliteli sistem yapısı ile uzun yıllar kullanılabilir, değiştirebilir aparatları sayesinde dilediğiniz yüzeylerde kullanabilirsiniz. Elektrikli, binicili ve akülü zemin temizlik makine modelleri bulunmaktadır.

Santoemma Sabrina Foam Kuru Köpük Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

İhtiyacınız olan en uygun model ve ürün seçimi için detaylı ürün bilgilerini inceleyebilirsiniz. Kısa sürede büyük metrekare alanların temizliğini yaparak yaşam alanlarının her daim temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara göre dizayn edilen makinelerimiz güç, performans ve dayanıklılık ile uygun yıkama makinası fiyatları ile sizlere sunulur.

Kaplama çeşitleri farketmeksizin tüm yüzey kaplama modellerine uygun yıkama makinası fiyatları büyük ve küçük işletmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Fabrikalar, alışveriş merkezleri, ofisler, plazalar, okullar, hastaneler ve daha birçok sektörde  yıkama makinası fiyatları kullanımı yaygındır. Geniş yüzeylerde pratik temizlik imkanı sunar. Pratik ve kolay kullanım imkanı sağladığı için herkes tarafından kullanılabilir. 

Yıkama makinası fiyatları ile dışarıdan temizlik şirketi ihtiyacınız kalmayacak. Gün içerisinde yoğun sirkülasyon nedeni ile oluşan toz ve kir zeminlere yapışarak mikroorganizma oluşumuna neden olur. İşletmenizi tercih eden müşterilerinizin, çalışanlarınızın ve sizlerin sağlığını olumsuz yönde etkileyen zararlı bakterilerin ürememesi için  yıkama makinası fiyatları kullanımı önem taşır.

Santoemma Charis One Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Hem sağlığınız hem de işletmenizin her daim temiz kalması için  yıkama makinası fiyatları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Temizlikte devrim niteliği taşıyan  yıkama makinası fiyatları sayesinde sahip olacağınız ürünlerimiz konforlu ve pratik uygulama seçeneği sunar. Kullanıcı oturduğu yerden çok büyük alanları kısa sürede detaylı olarak temizleme imkanı bulur. Düşük ses seviyesi özelliği ile etrafında bulunan insanları rahatsız etmeden alan temizliği yapar. Yüksek performansı ve harika dizaynı  yıkama makinası fiyatları her alanda kullanıma uygun hale getirmektedir.

Çevre dostu temizlik makinelerimiz, detaylı ve hijyenik temizlikten ödün vermeden su, deterjan ve enerji tasarrufu sağlar. Oteller, hastaneler, AVM gibi büyük işletmelerin temizliği önemli bir detaydır. Metrekare büyüklüğü arttıkça yüzey temizliğinin detaylı yapılma oranı düşmektedir. Yüzey temizleme işleminde paspas, süpürge gibi araçlar kullanmak tam anlamıyla temizlik yapamaz.

Santoemma Elite Silent Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Paspaslar ile temizlik yapmak kiri ve tozu bir sağa bir sola sürüklemek gibi bir işlemdir. Ayrıca fazlası ile zaman kaybına neden olmaktadır. Alan genişledikçe temizlik zorlaşır ve yıkama makinası fiyatları ihtiyaçları doğar.

Tam bu aşamada sizlere firmamızın profesyonel  yıkama makinası fiyatları seçeneklerini sunuyoruz. İhtiyacınız olan  yıkama makinası fiyatları firmamız bünyesinde mevcuttur. Geniş veya dar yüzeylerde üstün performans sağlayan  yıkama makinası fiyatları her açıdan sizlere avantaj sağlayacaktı

 Yıkama Makinası Fiyatları

Yüzey temizliği için kullanılan  yıkama makinası fiyatları ekonomiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklerde yıkama makinesi modelleri bulunmaktadır. Model ve güç performansına göre  yıkama makinası fiyatları değişkenlik göstermektedir.  yıkama makinası fiyatları ürün satışlarımız kolay ödeme seçenekleri ve cazip fiyatlar ile yapılmaktadır.

Kampanyalı Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
 

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Makinenin garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

 
Yedek parçaya ihtiyacım olursa kolayca temin edebilir miyim?
 

Evet. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünlerin yedek parçalarını kolayca temin edebilirsiniz.

 
Neden TMP Endüstriyel Makinaları şirketini tercih etmeliyim?
 

Hem bütçenize hem de ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunuyoruz. Bu yüzden de bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

 
Makine kurulumunu kendim yapabilir miyim?
 

Elbette yapabilirsiniz. Ancak bu konuda çalışanlarımız destek olacaktır.

 

Bize Sorabilirsiniz

TMP Makine firmamız mükemmel kalitede üretim sağlayarak kalite arttırmaya yardımcıdır. Tüm makine kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklar ve bu konuda 2 yıl tedarik parça garantisi sunar. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan, alanında uzman olarak çalışan ekiplerimiz tecrübe ve bilgi birikimleriyle hammadde birleşimi yaparak dayanıklı, sağlam ve kaliteli ürünler üretilmektedir. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan yıkama makinesi modeli kurulumları yapılmaktadır. Her sektör ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Buharlı Temizlik Makinası Modelleri ve Fiyatları 2023 |