Buharlı Temizleyici | Buharlı Temizleyici Modelleri

Buharlı Temizleyici | Buharlı Temizleyici Modelleri
06.11.2022
1.437

Buharlı Temizleyici

Buharlı temizleyici makineleri, buhar teknolojisinin kullanılması suretiyle çalışan elektronik temizlik cihazlarıdır. Makinelerde ortaya çıkan buharla dezenfekte çalışmaları yapılır. Böylece zemin, koltuk, halı temizliği başta olmak üzere bir çok noktada hijyen sağlanmaktadır. TMP endüstriyel temizlik makineleri buharlı temizleyici ürünlerinin satışlarını yaparak arzu ettiğiniz temizliği yapmanızı sağlamaktadır. Tüm buharlı temizleyici ürünlerimiz orijinal aksesuar donanımlarıyla satışa sunulmaktadır.

Buharlı Temizleyici Modelleri

Buharlı temizleyici ürünleri yüksek sıcaklık ayarı sayesinde buhar püskürtürek yapılan dezenfekte ve temizleme işlemidir. Yapacağınız temizlik esnasında oluşturulan buhar; yüzeylerdeki kir, leke ve bakteri oluşumlarını ortadan kaldırmaktadır.

Buharlı Temizlik Makineleri Özellikleri

Buharlı temizleyici makinelerinin en güzel avantajı deterjan ihtiyacı olmadan temizliğin yapılabilmesidir. Bu sayede herhangi bir kimyasal maddeye maruz kalmadan temizlik işlemleri yapılmaktadır. Buharlı temizleyici ürünlerimizden bazıları şunlardır:

Tpa Diamant 4 Buharlı Temizlik Makinası

Buharlı Temizleyici

Buharlı Temizleyici

Tpa Diamant 4 Buharlı Temizlik Makinası; sağlık veya gıda gibi hijyenin ön planda olduğu sektörlerde, 140 dereceye varan buhar üretimi sayesinde temizlik ve hijyenin sağlanmasında kullanılır. Bu açıdan diğer buharlı temizleyici ürünleri arasından ön plana çıkmaktadır. Tpa Diamant 4 buharlı temizleyici ürünümüz hakkında detaylarsa şu şekildedir:

Teknik Özellikler

KULLANIM ALANI

50 – 500 m²

GÜÇ KAYNAĞI

220 Volt

TOPLAM GÜÇ

2200 Watt

TEMİZ SU KAPASİTESİ

4 Lt

ÇIKIŞ BASINCI

Buhar : 4.5 Bar / Su : 1.5 Bar

BUHAR ÇIKIŞ SICAKLIĞI

140-150 C

ISITMA SÜRESİ

8 Dakika

ÖLÇÜLER

555*1050*375 mm

KABLO UZUNLUĞU

4 Mt.

AĞIRLIK

5 Kg

Buharlı Temizlik Makineleri Kullanımı

Buharlı temizleyici aletleri, birçok alanda sterilizasyon ve dezenfekte çalışmalarında kullanılır. Buharlı temizleyici makineleri kullanımı oldukça pratik ve güvenlidir. Bu sebepten ötürü buharlı temizleyici ürünlerimiz temizlik konusunda çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Buharlı Temizlik Makineleri Kullanım Alanları

Buharlı temizleyici aletleri oldukça yüksek performansa sahip olan elektronik cihazlar olup kalitesine ve güvenirliğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Sterilizasyon, dezenfekte ve temizlik gibi çalışmalarda çoğunlukla buharlı temizleyici aletleri tercih edilmektedir. Bu da buharlı temizlik makinelerinin kullanım alanının oldukça geniş olmasına neden olmaktadır. Günümüzde hemen hemen her sektörde buharlı temizleyici aletleri kullanılarak yaşam alanları temizlenmektedir.

Buharlı Temizleyici Fiyatları

Buharlı temizleyici fiyatları, makinelerin özelliklerine ve kalitesine göre değişmektedir. Her firmanın uygulamış olduğu fiyat politikası farklı olsa da TMP firmamız bünyesinde bulunan buharlı temizleyici ürünleri farklı özelliklere sahip olup uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Bundan dolayı da buharlı temizleyici fiyatların da farklılıklar ortaya çıkabilmektedir.

Buharlı Temizleyici Yedek Parçaları

TMP buharlı temizleyici aletleri; değiştirilebilir aparat ve başlıkları sayesinde işlevsel olarak kullanılabilmektedir. Her alana uygun başlık modelleri tek cihazla birleştirilerek birden fazla yüzeyin temizlenmesine imkân sağlamaktadır. TMP endüstriyel temizlik makineleri firması olarak bizden satın alacağınız buharlı temizleyici makinelerinin yedek parçalarını kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca arzu ettiğiniz zaman da orijinal parça değişimlerini yapabilirsiniz.

Kampanyalı Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
 

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

Bize Sorabilirsiniz

  Buharlı temizleyici makineleri günümüz teknolojisinin imkânları ile tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Yaygın kullanıma çözüm niteliğinde bir yol izleyen firmamız buharlı temizleyici makinesi modelleri, zemin temizlik makineleri ve daha birçok yüzey temizliği yapan cihazları ile hizmet sunmaktadır. İhtiyacınız olan endüstriyel temizlik makineleri firmamız güvencesi ve ayrıcalıkları ile sizlere ulaştırılır. Buharlı temizlik makineleri bir ihtiyaçtır. Sağlığınızı ve sevdiklerinizin güvende olması için teknoloji harikası buharlı temizlik makineleri kullanımını tercih etmelisiniz.

7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Koltuk Yıkama Makinası Fiyatı 2023 |