Araç Koltuk Yıkama Makinesi Modelleri ve 2023 Fiyatları

Araç Koltuk Yıkama Makinesi Modelleri ve 2023 Fiyatları
20.11.2022
2.182

Santoemma Sharon Brush Fırçalı Sistem Araç Koltuk Yikama Makinesi

Santoemma Sharon Brush fırçalı sistem araç koltuk  yıkama makinası halı ve çeşitli sert zeminlerde profosyonel temizliğin yapılması maksadıyla tasarlanmış olup kompakt bir makinadır.

Özellikle koltuk temizleme amacıyla kullanılan Santoemma Sharon Brush fırçalı sistem araç koltuk yikama makinası; koltuk yıkama makinası fiyatı ile de dikkat çekmektedir. Kendiliğinden otomatik ayarlama yapabilen rulo fırçası sayesinde koltuk yüzeylerini derinlemesine temizlemektedir.

Koltuk başlığı ile özelikle sandalyelerin ve koltukların zor yerlerini temizleyebilen Santoemma Sharon Brush fırçalı sistem araç koltuk yikama makinesi sağlam yapısı sayesinde bireysel müşteriler tarafından kolaylıkla kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

KULLANIM ALANI

10 – 300 m²

TEMİZ SU KAPASİTESİ

12 L

ATIK SU KAPASİTESİ

12 Lt

TEMİZLEME GENİŞLİĞİ

270 mm

VAKUM MOTOR GÜCÜ

1000 Watt

FIRÇA MOTOR GÜCÜ

90 Watt

ÖLÇÜLER

290*780*900 mm

GÜÇ KAYNAĞI

220 Volt

Tmb Extract A 58.3 Araç Koltuk Yikama Makinesi

Araç koltuk yikama makinesi fiyatı ile dikkat çeken bir diğer ürünümüz; Tmb Extract A 58.3 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası 2200 Watt güçlü paslanmaz çelik gövde yapısıyla her türlü koltuk yüzeyinin temizliğinde kullanılabilmektedir.

Tmb Extract A 58.3 Araç koltuk yikama makinesi özellikle araç koltuk yikama makinesi ile büyük beğeni toplamış bir üründür. Gerek çift motorlu yapısı, gerekse yüksek kapasitesi sayesinde sağlamlığını ortaya koymakta ve kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

KULLANIM ALANI

50 – 500 m²

TEMİZ SU KAPASİTESİ

25 Lt

ATIK SU KAPASİTESİ

77 Lt

AĞIRLIK

22 Kg

ÖLÇÜLER

700*950*530 mm Kampanyalı Ürünler

1. Santoemma Elite Silent Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Santoemma Elite Silent Fırçalı Sistem Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

2. Tmb Extract A 58.3 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Tmb Extract A 58.3 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

3. Aqua-Mac Hy 77.25 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Aqua-Mac Hy 77.25 C Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat

Araç Koltuk Yikama Makinesi Fiyatı

Koltuk takımı satın aldığınızdan itibaren araç koltuk yikama makinesi ihtiyaç duymanız söz konudur. Çünkü günümüzde üretimi yapılan birçok oturma grubunun kumaşı, geleneksel temizliğe uygun değildir. Yani daha hassas koltuk temizleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu da Koltuk yıkama makinalarına olan ihtiyacın ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Elbette araç koltuk yikama makinesi konusunda birçok soru işaretinin ortaya çıkmasına da neden olmaktadır. Bundan dolayı da birazdan sizlere araç koltuk yikama makinesi konusunda detaylardan bahsedeceğiz. Ama öncelikle koltuk yıkama makinası sahibi olmak neden bu denli önemli ona bakalım. Son dönemlerde üretilen koltuk yıkama makinaları, her türlü koltuğun derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Koltuk yıkama makinaları, hem ince kumaşlı koltuk takımlarını hem de kalın kumaşlı koltuk takımlarının yıkanabilmesi için geliştirilmiştir. Bundan dolayı da koltuk yıkama makinaları ve araç koltuk yikama makinesi fiyatı markadan markaya değişmekte olup sürekli gelişme sağlamaktadır. İşyerlerinin koltuklarının temizliğini yapmak için gerekli güce sahip olan koltuk yıkama makinaları evlerde de temizlik yapabilmek için gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Bu bağlamda koltuk yıkama makinaları ve araç koltuk yikama makinesi, günlük temizlik ihtiyacını karşılayabilmektedir. TMP Makina’da aradığınız kriterlere uygun koltuk yıkama makinası fiyatı ve koltuk yıkama makinası modellerini inceleyebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Makineleri ve Koltuk Yıkama Makinası Fiyatı

Koltuk yıkama makinelerinin kullanılış amacı araç koltukları başta olmak üzere oturma gruplarının üzerinde biriken kir, toz ve lekeleri kolayca temizlemektir. Koltuk temizliğinde geleneksel yöntemlerin yeterli gelmediği zamanlarda derinlemesine temizliğin yapılabilmesi için koltuk yıkama makinesi kullanılmaktadır. Koltuk yıkama makineleri, günümüzde değişen ihtiyaçlara yönelik geliştirilmektedir.

Bu gelişmeler sonucunda da farklı türde makineler ve araç koltuk yikama makinesi üretilmektedir. araç koltuk yikama makinesi çeşitlerini anlamak amacıyla türlerinden bahsedecek olursak; sanayi tipi endüstriyel araç koltuk yıkama makinası ve ev tipi koltuk yıkama makinası fiyatı olmak üzere iki ana grupta inceleme yapabileceğimizi söyleyebiliriz. Koltukların evlerde kolayca temizlenmesi için üretilen ev tipi koltuk yıkama makineleri ıslak ve kuru halı yıkama makineleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Islak koltuk yıkama makineleri buharlı temizleme özelliği sayesinde araçlarda sıklıkla kullanılan koltuk yıkama makinelerdir.

Bu koltuk yıkama makinelerinin çalışma şekli tamamen koltuk kumaşı üzerine su bırakmak ve kirli suyu emme şeklindedir. Araç dışında koltuk yıkama firmaları tarafından kullanılan koltuk yıkama makineleri ise sanayi tipi koltuk yıkama makinesi olarak tasarlanmıştır. Sanayi tipi, endüstriyel koltuk yıkama makineleri; koltuk yıkama fabrikaları için özel olarak tasarlanan makinalar olup; araç koltuk yikama makinesi standart araç koltuk yikama makinesi  fiyatına göre daha pahalıdır.

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

 
Ödeme koşullarınız nelerdir?
 

Firmamız ürün fiyatlandırması konusunda müşterilerini düşünürken bunu ödeme şartlarıyla da yapmaktadır. Detaylı bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçiniz.

 
Neden TMP Endüstriyel Makinaları şirketini tercih etmeliyim?”
 

TMP Endüstriyel Makinaları şirketi olarak ürünlerimizin arkasındayız. 2 yıl garantili tüm ürünlerimizin yedek parça desteğini de sağlıyoruz . Ayrıca güvenilir firmalar arasında yer alan firmamız kaliteli hizmetiyle de göz doldurmaktadır.

Bize Sorabilirsiniz Bizi tercih eden kullanıcılarımızın oldukça memnun kaldığı  koltuk yıkama makinası fiyatları ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli temizliğin adresi TMP endüstriyel temizlik makinaları firmasıdır.

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Zemin Yikama Makineleri |