Yıkama Makinası | Yikama Makinasi Fiyatları 2023

Yıkama Makinası | Yikama Makinasi Fiyatları 2023
06.11.2022
1.419

Kullanacak doğru halı yikama makinasi veya koltuk yikama makinasi ürününe sahip değilseniz, temizlik sizler için oldukça güç olabilir. İster iş amaçlı ister evde kullanımı için bir yikama makinasi istiyorsanız, doğru yikama makinasi ürününü bulmanız çok önemlidir. Halı ve koltuk yikama makinasi birçok farklı özelliğe sahip ürünlerdir. Koltuk yikama makinasi veya halı yikama makinasi ürünlerinden birini seçerken piyasa genelindeki halı yikama makinasi  ve koltuk yikama makinasi fiyatı dışındaki ihtiyaçlarınızı karşılayan özellikleri göz önünde bulundurmak en doğrusu olacaktır.

TMP Makine Halı ve Koltuk Yıkama Makineleri

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun birçok yikama makinasi temizleyicilerimiz bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm halı ve koltuk yıkama makinelerimizin farklı temizleme ayarları bulunmaktadır. Bu özellikler ve ayarlara baktığınıza ödeyeceğiniz yıkama makinesi fiyatını da etkilediğini göreceksiniz. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretimi yapılan yikama makinasi ürünlerimiz arasından birini tercih vereceğiniz paranın karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ürün çeşidi ve özellikleri konusunda koltuk ve halı yıkama makinesi markaları olarak birçok ürün stoklarımızda mevcuttur. Ancak yikama makinasi ürünlerimiz arasından seçim yapamıyorsanız, ihtiyaçlarınız için doğru olan yikama makinasi seçmenize yardımcı olabiliriz. Yikama makinasi modellerimiz sayesinde minimum maliyetle maksimum performans elde ederek arzu ettiğiniz temizlik makinesi veya makinelerine sahip olabilirisiniz. TMP makine firması yıkama makinası modelleri ile endüstri ve ev tipi koltuk, halı ve zemnin temizliğinde lider markalar arasında yer almaktadır. Öyle ki günümüzde birçok firma TMP firmamızın ürünlerini kullanmayı tercih etmektedir.

 Yıkama Makineleri ve Fiyatları

TMP endüstriyel temizlik makineleri arasında yer alan halı ve koltuk yıkama makineleri birçok sektörün ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Her sektör kullanımına uygun olan halı ve koltuk yıkama makineleri uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Kampanyalı Ürünler

Plover L-13 Cilalama ve Yıkama Makinası

Plover L-13 Cilalama ve Yıkama Makinası

Sebo Evolution 470 Fırçalı Sistem Halı ve Zemin Süpürgesi

Sebo Evolution 470 Fırçalı Sistem Halı ve Zemin Süpürgesi

Sebo Xp 30 Fırçalı Sistem Halı ve Zemin Süpürgesi

Sebo Xp 30 Fırçalı Sistem Halı ve Zemin Süpürgesi

Ürün Özellikleri
  • Hızlı Üretim Kabiliyeti
  • 2 Yıl Tedarik ve parça Garantisi
  • Uzun Ömürlü Üretim ve Dayanıklılık
  • Hızlı ve Güvenli Sevkiyat
 

Benzer Ürünler

Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel T-22 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
Wirbel K-855 Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge
 
Sık Sorulan Sorular
 
Makineyi siz mi kuruyorsunuz?
 

Evet biz kuruyoruz.

 
Garanti süresi kaç yıldır?
 

2 yıl parça ve tedarik garantisi mevcuttur.

 
Kullanılan malzeme kalitesi nedir?
 

1. sınıf demir aksamları ve motorlar kullanılmıştır.

Bize Sorabilirsiniz TMP Makine firmamız mükemmel kalitede üretim sağlayarak kalite arttırmaya yardımcıdır. Tüm makine kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklar ve bu konuda 2 yıl tedarik parça garantisi sunar. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan, alanında uzman olarak çalışan ekiplerimiz tecrübe ve bilgi birikimleriyle hammadde birleşimi yaparak dayanıklı, sağlam ve kaliteli ürünler üretilmektedir. Uzun dönem sorunsuz ve tam randımanlı çalışan yıkama makinası yapılmaktadır. Her sektörün ihtiyacına uygun ve yüksek kapasiteli kurulum çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilir, yikama makinasi modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
7/24 Teknik Destek
 
Telefon ya da e-mail üzerinden servis ekiplerimizle irtibat geçin.
TMP Makina olarak, makina kurulumlarımızda beklenmeyen bir arıza olması halinde 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Ürün Kategorileri

Whatsapp
TMP Makina
TMP Makina
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Site Haritası | Endüstriyel Elektrikli Süpürge Modelleri 2023 |